Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Zdecydowanie polecam. Potrzebowałam nie tylko leasingu ale pełnego też poprowadzenia formalności od początku do końca. I to otrzymałam. Kamil Nowak sprawnie i z zaangażowaniem prowadził cały proces. Aby usprawnić sprawę przejmował kontakt ze sprzedającym, ubezpieczeniem. Czuwał nad prawidłowym obiegiem dokumentów. Dla mnie pełen profesjonalizm.
~ Aneta G
Skorzystanie z usług świadczonych przez Pana Kamila Nowaka to świetny wybór- tak dla podmiotu starającego się o sfinansowanie zakupu maszyn, sprzętu czy pojazdów dla swojej firmy, jak również dla strony oferującej sprzedaż, w której to transakcji byłam stroną. Pan Kamil to osoba godna zaufania i profesjonalista w swojej branży. Dziękuję Panu za współpracę i z wielką przyjemnością polecam Pana usługi Panie Kamilu ⚘️🤝 Renata Stelmach
~ Renata S
Pana Kamila polecam w 100 %, brakuje nawet gwiazdek, żeby odnieść się obiektywnie co do obsługi i pomocy przy leasingu, czułam się prawdziwie zaopiekowana, wszystko szczerze mogłam przedyskutować, wszystkie ZA i PRZECIW, na pewno będę polecać Pana Kamila wszystkim znajomym, i sama również jeszcze się odezwę. Pozdrawiam gorąco.
~ Aldona K
Polecam każdemu kto szuka profesjonalnej obsługi i doradztwa. Pomimo odległości leasing dopięty na telefon i e-mail, kontakt o każdej porze dnia. Czułem się zadbany, profesjonalnie obsłużony i z czystym sumieniem polecam wszystkim którzy, chcą dobra ofertę i profesjonalną obsługę od początku do końca.
~ Łukasz B
Pan Kamil to kwintesencja doradcy kredytowo leasingowego, geniusz negocjacyjny, elokwencja oraz wybitny poziom usług stanowi bardzo poważne zagrożenie dla jego odpowiedników mających siedziby w największych miastach Polski. Jego wrodzona skromność niech was nie zmyli ten Dolnośląski tygrys potrafi uszczęśliwić dosłownie każdego kto poprosi go o pomoc w nabyciu aut premium. Znają go wszystkie banki i najlepsze salony samochodowe. Dziękuję Panie Kamilu ! Szczerze polecam !
~ Piotr K
Serdecznie polecam współpracę z Kamilem. Jest nie tylko profesjonalistą, ale także życzliwą osobą. Leasing, którego ofertę dostałem, satysfakcjonował mnie w 100%, a Kamil przeprowadził mnie przez całą procedurę od A do Z, odpowiadając na wszystkie pytania i wyjaśniając wszystko, co należało.
~ Jakub Ł
Bardzo dobra współpraca – wszystko jasno wyjaśnione, bez zbędnych formalności i z dużym zaangażowaniem. Dzięki pomocy pana Kamila udało się znaleźć najlepsze rozwiązanie leasingowe. Polecam każdemu, kto ceni sobie sprawność i profesjonalne doradztwo.
~ Nikodem S
Współpraca z Kamilem przebiegła bardzo sprawnie. Wszystko było dobrze wytłumaczone, bez niedomówień i zbędnych komplikacji. Widać, że zna temat od podszewki i potrafi doradzić. Świetny kontakt i pełne zaangażowanie od początku do końca. Polecam w 100% !
~ Adrian F
Kupiłem autko od Kamila. Pełna historia zero ściemy wszystko sprawdziłem dla pewności. Super kontakt i pełna elastyczność w dogadaniu się. Z czystym sumieniem polecam i jeżeli będę szukał kolejnego auta napewno w pierwszej kolejności zadzwonię do CarCalkulate 👍
~ Sylwester R
Witam jesli ktoś szuka pojazdu to tylko z Panem Kamilem nie dość że zalatwil mi finansowe sprawy w banku to jeszcze znalazl mi busa w bardzo dobrym stanie i cenie ja jestem mega zadowolony. Następne auto napewno z Panem Kamilem tanio szybko i precyzyjnie Polecam
~ Kika S
Bardzo polecam Pana Kamila!
Pełen profesjonalizm i ogromne wsparcie przy każdym etapie. Wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie i stały kontakt. Był to mój pierwszy leasing więc pytań troszkę było 😉
Serdecznie dziękuje ! Spełniłam swoje małe marzenie dzięki Panu Kamilowi!
~ Anna M
Jak do tej pory to najlepszy doradca leasingowy jak i kredytowy z jakim miałem do czynienia. Pełen profesjonalizm. Kontakt idealny od pierwszej rozmowy po podpisanie umowy leasingow, ubezpieczenia itp. Zapewne to nieostatnia przygoda z Panem Kamilem. Zdecydowanie polecam.
~ Rafał P
Pan Kamil bardzo rzetelny i profesjonalny w swoim fachu , świetnie ogarnął finansowanie mojego auta. Ponadto super kontakt i miła relacja sprzyja interesom i wyborowi CarCulate. Szczerze i serdecznie polecam. Ja na pewno wrócę ...
~ Filip B
Serdecznie polecam współpracę z Kamilem.
Pierwszy raz współpracowaliśmy i nie ostatni. Jeżeli będę w przyszłości brał leasing lub szukał ofert ubezpieczenia to na pewno skorzystam z usług Kamila.
Jeszcze raz polecam i dzięki
~ Dj A
Serdecznie polecam usługi Pana Kamila🙂 jest mega profesjonalistą w tym co robi.Nie było takiej sytuacji w której nie znalazłby rozwiązania.Dzięki Panu Kamilowi wszystko udało się pozytywnie załatwić 😁 Naprawdę polecam 👍👍👍
~ Krystyna K
Jak najbardziej polecam współpracę, szybkie decyzje, duże możliwości, super kontakt i świetne podejście do klienta. Skorzystałem do tej pory raz i jestem zadowolony, na pewno będziemy dalej współpracować.
~ Igor
Polecam firmę Pana Kamila.
Bardzo szybko,kompetentnie doradzi pomoże przy dokumentach i odpowie na wszystkie pytania.Super kontakt.Polecam jak tylko potrzebujesz samochód kupić w leasingu tylko przez firmę P.Kamila Nowaka.
~ Margo M
Profeska pełną gębą! Kontakt-bez najmniejszych zastrzeżeń, wiedza-ponadprzeciętna, profesjonalne podejście i wiele innych. Reasumując odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu! Szybko, dobrze i w super atmosferze.
Polecam!
~ Jędrzej P
Jakie miałam szczęście, że dostałam namiary na Pana Kamila. Profesjonalna obsługa, zaangażowanie w 100%. Szybki kontakt i realizacja. Jak szukacie magika to znajdujecie się w dobrym miejscu. Jesteś zachwycona i polecam mocno.
~ Bożena K
Świetna robota ze strony Kamila. Poszukiwania auta rozplanowalem na trzy miesiące, ogarneliśmy temat w trzy tygodnie dodatkowo otrzymałem prawie 50k rabatu z Kamila pomocą ✌️ Szybko, sprawnie i pomocnie polecam💪🏻
~ Mazi M
Doskonała kompleksowa usługa, w zakresie zakupu auta w leasingu.
Pan Kamil, załatwił wszystko od a do z, za pomocą telefonu i maila. Nasza firma jest z Poznania a auto zakupilismy koło Wrocławia.
Polecam firmę Pana Kamila.
~ Jarosław W
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Kamilem
Super kontakt, wszystko było zrozumiałe i przejrzyste. Było to moje pierwsze finansowanie samochodu i lepiej trafić nie mogłem.
Polecam!
~ Grzegorz C
Profesjonalna obsługa, wszystko zgodnie z ustaleniami! Nie tylko umowa leasingowa ale i ubezpieczenie na korzystnych warunkach. Jeszcze raz dziękuje Kamilowi za profesjonalna obsługę i polecam w 100%!!!
~ Lukasz W
Z Panem Kamilem nasza firma współpracuje od kilku lat. Polecamy go ze względu na rzetelność i super sprawne działanie. Nie ma problemu z kontaktem telefonicznym czy też mailowym.
"Czas to pieniądz."
~ Ewa N